logo Akuku
Sala zabaw dla dzieci
tel. 667 461 900
biuro@akuku.lubin.pl
facebook
cloud decor

Aktualności

Zapraszamy na ferie zimowe

14 stycznia 2022

Ferie zimowe czają się za rogiem, więc już dziś zapraszamy Was do nas na aktywny tydzień pełen zabawy i atrakcji Zapraszamy na tygodniowy kurs KARATE i zajęcia ZUMBY pod okiem (...)

Życzymy Wam wesołych świąt 🎄

22 grudnia 2021

Kochani nasi klienci 🎄 Z okazji świąt życzymy Wam spokoju, zdrowia i radości. Cieszcie się bliskimi i doceniajcie każdą chwilę 🎄 Wesołych Świąt 🎄

Fotorelacja ze spotkania z Mikołajem

9 grudnia 2021

Lubimy ten magiczny dzień, kiedy odwiedza nas Mikołaj. Dziękujemy za wspólny czas wszystkim grzecznym dzieciom. Mamy nadzieję, że spotkanie z Mikołajem oraz prezenty od Niego bardzo Wam się podobały. Zapraszamy (...)

Zapraszamy w każdą niedzielę niehandlową

6 grudnia 2021

Informujemy, że nasza sala jest czynna w każdą niedzielę niehandlową. Tego dnia czekają na Was super promocje, pyszne ciasto od Torty i inne czorty oraz mnóstwo zabawy. Parking wewnętrzny galerii (...)

6 grudnia – spotkanie z Mikołajem

6 grudnia 2021

Hoł Hoł Hoł Jak co roku 6 grudnia zapraszamy Was na spotkanie z Mikołajem Wpadnijcie do nas w czapeczce Mikołaja, a nagrodzimy Was dodatkowo niespodzianką mnóstwo zabaw i konkursów w (...)

28 października zapraszamy dzieci na zabawę Halloween

18 października 2021

Mnóstwo atrakcji i super słodki poczęstunek gwarantowane oraz ... tradycyjnie już MEGA KONKURS! Do wygrania 3x przyjęcie urodzinowe dla najoryginalniej przebranych dzieci: 1 urodzinki w pakiecie złotym 2 urodzinki w (...)